Kava su cikorija 200 g

 

Sudėtis: šviežiai skrudinta Gvatemalos kava 60%, skrudinta cikorija 40%.
Tai puikaus skonio aromatingas kavos mišinys. Ši kava turi švelnų karamelės prieskonį.
Paruošimo būdas: įdėkite kavos pagal skonį, užpilkite ką tik virintu vandeniu. Cukraus ir pieno pagal skonį. Nerekomenduojame kavos aparatams.

Pakuotėje: 8 vnt x 200 g

 Tirpi cikorija 150 g


Sudėtis: 100% tirpi cikorija.
Cikorijos šaknys neturi kofeino, jose yra inulino ir mineralinių medžiagų.
Tirpi cikorija - koncentruotas produktas, gautas ekstrakcijos būdu iš skrudintos cikorijos, ekstragentu naudojant tik vandenį.
Paruošimo būdas: 4 arbatinius šaukštelius cikorijos ištirpinkite stiklinėje (250 ml) karšto arba šalto vandens ar pieno, gerai išmaišykite. Ištirpinę 2 šaukštelius ( 5 g) - gerkite kaip arbatą (1 -2 kartus per dieną). Paruoštą gėrimą galima užbalinti pienu ir grietinėle.

Pakuotėje: 8 vnt x 150 gSkrudinta cikorija 250 g


Sudėtis: 100% skrudintos cikorijų šaknys.
Cikorijos šaknys neturi kofeino, jose yra inulino ir mineralinių medžiagų.
Paruošimo būdas: Cikorijos gėrimą galite ruošti kaip arbatą ar kavą: užplikykite verdančiu vandeniu arba kelias minutes pavirkite, užbalinkite grietinėle ar pienu ir pasaldinkite pagal skonį. Cikorijos koncentratas arba kava gali būti naudojama ir konditerijoje: juo galite sulaistyti „Tiramisu", kavos tortus, ruošti kavos kremus, ledus ir pan.

Pakuotėje: 8vnt x 250 gARABICA pupelės 250g


 

Kruopščiai atrinktų 100% arabikos pupelių kavos mišinys iš geriausių pasaulio plantacijų suteiks Jums nepamirštamą skonį.
Energinė vertė 100g: 331 kcal/ 1270,6 kJ
Maistinė vertė 100g: baltymai 13,9 g, riebalai 14,4 g, angliavandeniai 29,5 g.
Pur Arabica kavos pupelės 500gJei ieškote išties nuostabaus ir rafinuoto skonio, šios kavos pupelės tikrai Jums. Kiekvienam patiks aukštai Pietų Amerikos kalnuose užaugintų geriausių „Arabikos" rūšių mišinys, parinktas ir paskrudintas pagal specialią technologija.
Energinė vertė 100g: 331 kcal/ 1270,6 kJ
Maistinė vertė 100g: baltymai 13,9 g, riebalai 14,4 g, angliavandeniai 29,5 g.


Mano kava tirpi 150g

 Natūralus produktas be kofeino. Tirpus kavos pakaitalas!
Sudėtis: apskrudinti rugiai, miežiai, cikorija, cukriniai burokai.
Vartojimas: i puodelį įdėti 2-3 šaukštelius kavos pakaitalo ir užpilti karštu vandeniu ar pienu. Cukraus įsidėti pagal skonį.

Miežinė kava 200g

 

 Sudėtis: skrudinti, malti miežių grūdai.
Vartojimo būdas: 1-2 arbatinius šaukštelius gėrimo užplikinti vienu puodeliu verdančio vandens ir palaikyti 5 minutes. Galima paskaninti cukrumi, pienu, grietinėle.Miežinė kava 500g

 Sudėtis:
skrudinti, malti miežių grūdai.
Vartojimo būdas: 1-2 arbatinius šaukštelius gėrimo užplikinti vienu puodeliu verdančio vandens ir palaikyti 5 minutes. Galima paskaninti cukrumi, pienu, grietinėle.